Praha.cz

 
Nové rodinné domy v Britské čtvrti
Středa, 30. leden 2019 20:02
Nové rodinné domy v Britské čtvrti

Rozhodli jste se splnit si svůj celoživotní sen? Myslíte si, že nastal ten správný čas pro koupi vašeho rodinného domu? Již nechcete dělat kompromisy s lokalitou? Víte zcela jasně, že váš nový dům má být v Praze? Pak zvažte aktuální nabídku společnosti FINEP a nepropásněte možnost získat rodinný dům v atraktivní pražské lokalitě v rámci developerského projektu Britská čtvrť v nové městské části Západní Město na Praze 5 ve Stodůlkách.


Britská čtvrť patří k projektům evropské kvality


Ač by se zdálo, že získat kvalitní rodinný dům v Praze za rozumné peníze je v současnosti zcela nemožné, opak je pravdou. Důkazem toho jsou rodinné domy v Britské čtvrti na Praze 5, které jsou nyní připraveny k prodeji. Rezidenční projekt Britská čtvrť startuje svoji 3. etapu.


Najdete zde 14 rodinných domů s dispozicemi 4+kk a 5+kk s užitnou plochou 147 až 166 m2. Zamilujete se na první pohled, stejně tak jako my. U domů oceníte chytré dispoziční řešení, jedná se o ideální prostředí pro rodiny s dětmi. Domy v Britské čtvrti disponují velkým přízemím, kde se odehrává společný rodinný život, v patře jsou pak ložnice, jež nabízejí soukromí pro každého člena rodiny. Každý dům má vlastní zahradu, garáž a také další parkovací stání před domem.


praha.cz_finep_cz_01_

Britská čtvrť nabízí kvalitní bydlení v atraktivní pražské lokalitě.


Britská čtvrť má výbornou dopravní dostupnost


Společnost Finep nabízí na prodej rodinné domy v Praze v rezidenční Britské čtvrti, jež jsou umístěny v zeleni s řadou relaxačních ploch. V této lokalitě naleznete velké množství obchodů a služeb, v bezprostřední blízkosti je několik masážních salonů, potraviny Billa, restaurace Kolkovna, Sushi bar, drogerie DM či pobočka a bankomat Komerční Banky. Pouhých 5 minut chůze se nachází nákupní centrum Homepark s obchody jako je Tesco, IKEA, Jysk, A3 sport, Takko Fashion nebo Datart.


Britská čtvrť má také výbornou dopravní dostupnost. Vymezují ji známé dopravní tepny Jeremiášova a Rozvadovská spojka, která navazuje na Pražský okruh a plzeňskou dálnici D5. Výborně dostupné je také letiště Ruzyně a centrum Prahy, a to i díky vlastní stanici metra trasy "B", která je umístěna přímo na náměstí.


praha.cz_finep_cz_02_

Britská čtvrť je součástí Západního města, jež vzniká již od roku 2007 v blízkosti metra Stodůlky.


Koupí vlastního rodinného domu vždy získáte životní jistotu. Rodinný dům v Praze od společnosti Finep je současně i spolehlivá investice do budoucnosti.


Komerční článek

(ewe)Nové rodinné domy v Britské čtvrti