Praha.cz

 
Business zprávy
Průvodce výběrem bydlení v Praze
Středa, 30. prosinec 2015 08:56
Průvodce výběrem bydlení v Praze

Chtěli byste si koupit byt? Zdají se vám ceny příliš vysoké? Nevíte, kterou lokalitu vybrat? Nebo hledáte jen ubytování na pár dní? Máme pro vás několik tipů, jak si v těchto situacích co nejlépe poradit!

Celý článek...
 
3 doplňky, které vašim oknům nesmí chybět
Úterý, 29. prosinec 2015 09:27
3 doplňky, které vašim oknům nesmí chybět

Nepustí dovnitř světlo, teplo ani hmyz. Takové vlastnosti mají doplňky, které vám dnes představíme. A pozor - kromě praktické funkce navíc ještě skvěle vypadají.

Celý článek...
 
Češi boří rekordy: na bydlení si půjčili 180 miliard korun
Pondělí, 28. prosinec 2015 12:23
Češi boří rekordy: na bydlení si půjčili 180 miliard korun

Češi si podle odhadů bank do konce roku vezmou hypotéky v celkové výši 180 miliard korun. Poskytnuté hypotéky přitom v minulosti nikdy nedosáhly takových částek. Například předloni si zájemci o nové bydlení půjčili "jen" 156 miliard.

Celý článek...
 
První kolo celostátní soutěže IT-SLOT odhalilo 45 nejlepších mladých "ajťáků"
Čtvrtek, 03. prosinec 2015 09:14
Učebna SSŠVT

Žáci z 8. a 9. tříd základních škol z celé České republiky mají za sebou první kolo vědomostní soutěže s názvem IT-SLOT. Své síly mezi sebou poměřilo 24. a 25. listopadu celkem 3070 žáků ze 181 základních škol. Do finále 6. ročníku, které se uskuteční 16. prosince 2015 v prostorách Soukromé střední školy výpočetní techniky v Praze (SSŠVT), se probojovalo 45 nejlepších žáků. Nejvíce jich bylo z Prahy a okolí a z pardubické základní školy Polabiny I.

Celý článek...
 
Úspěšným designerem nebo programátorem? Schola Pragensis až do zítra hostí pedagogy ze SSŠVT
Pátek, 27. listopad 2015 13:42
Úspěšným designerem nebo programátorem? Schola Pragensis až do zítra hostí pedagogy ze SSŠVT

Výběr střední školy je za dveřmi a tak je nejvyšší čas vydat se na veletrhy vzdělání. Jeden takový s názvem Schola Pragensis probíhá až do soboty 28. listopadu 2015 v Kongresovém centru v Praze. Na přehlídce nebude chybět ani prestižní Soukromá střední škola výpočetní techniky v Praze (SSŠVT), která v minulosti vychovala řadu úspěšných podnikatelů a pracovníků v oboru IT.

Celý článek...
 
Pražané sází na Vánoce na poukazy s estetickou medicínou
Čtvrtek, 26. listopad 2015 09:33
Estetická medicína

Zážitková turistika a wellness poukazy jsou mezi Pražany stále v kurzu, co se týče počtu poukazů darovaných pod stromeček. Stále oblíbenější jsou však i vkusně darované poukazy na estetické zákroky, díky nimž pak získají na sebejistotě, ale také se stanou pro okolí přitažlivější. Mezi oblíbenými neinvazivními zákroky tak jsou omlazovací procedury, jako je RegenPlazma, niťové liftingy (absolutní novinkou GoldLift) nebo efektivní bělení zubů.

Celý článek...
 


Strana 5 z 19